Po firmowej imprezie założyłam się niejako z naszymi programistami

Po firmowej imprezie założyłam się niejako z naszymi programistami

Oczywiście wśród nich prym wiedzie aplikacja Scratch Junior, która ma niezliczone możliwości tworzenia animacji i gier na różnych przedmiotach, a jednocześnie pozwala najmłodszym użytkownikom odkrywać świat programowania. Gwarantowane czesne stałe (masz pewność, że czesne nie zostanie podwyższone przez cały okres studiów, co oznacza dla Ciebie stałość i możliwość planowania wydatków). Nie mam pojęcia jak trafiłam na Twój wpis, ale bardzo się cieszę, że tak się stało.

Jak go już skończę, na pewno przyjrzę się Waszemu kursowy Javy.:-) Pozdrawiam! Jeszcze jakiś czas temu moją reakcją na to pytanie było by : „pffff, chyba dla Ciebie”. Pamiętam jak w maju poszłam na warszawskie spotkanie GeekGirlsCarrots i podczas części nieoficjalnej podeszłam do Magdy, która uczy Karotki Django.

Po firmowej imprezie założyłam się niejako z naszymi programistami, że „nauczę się programować”, na co zareagowali dość sympatycznym uśmiechem (choć więcej było w tym dobroci, niż wiary, że mi się uda). Do czasu, bo moja ostatnia praca w start-upie zajmującym się usługami IT pozwoliła mi zobaczyć Oto link C grupa 2 anchor 3b jak wygląda praca programistów i trochę ich poznać. Te kilka lat pracy z ludźmi, pokazało mi jak fajny, ciekawy i wciągający jest to obszar, a także, że całkiem dobrze się w nim odnajduję.

Wydawała się, bo bardzo szybko zasypana matematyką, fizyką i toną pamięciówy doszłam do wniosku, że chemia nie jest dla mnie.

Top